0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۰
۰
Enppi
inprogress
۲۱:۳۰
El Zamalek
۳
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۰۰:۰۰
  Republic of Korea FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Daegu FC
۳
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Busan Transport Corp
۰
۳
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
  Japan J League
Gamba Osaka
۲
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Libertadores
Corinthians Paulista
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Paranaense
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۵:۰۰
Emelec Guayaquil
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۴۵
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۲
۳
FC Bunyodkor
Finished
۱۹:۳۰
Surkhon Termez
۱
۱
Neftchi Fargona
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
Club Brugge KV
۱
۱
Lierse SK
Finished
۱۸:۰۰
AS Monaco
۱
۱
FC St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۳
Vyskov
Finished
۱۳:۰۰
Lausanne-Sports
۱
۰
Dynamo Kiev
inprogress
۲۲:۳۰
FK Spartak Moscow
۳
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۸:۳۰
Standard Liege
۰
۲
K. Sint-Truidense
Finished
۱۶:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۱
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۸:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۲
FK Qarabag
Finished
۱۴:۳۰
SK Rapid Wien
۵
۲
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۳۰
Hamburger SV
۲
۲
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۰۰
FC Slovan Liberec
۳
۱
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۳۰
SKN St. Polten
۳
۲
Rapid Bucuresti
Finished
۲۰:۰۰
ND Gorica
۰
۰
Tabor Sezana
Finished
۲۰:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۰
Dorogi FC
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۳
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
Go Ahead Eagles
۰
۴
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
CSKA Moscow
۰
۳
FK Zenit St. Petersburg
inprogress
۲۱:۳۰
Matador Puchov
۲
۳
Trinec
Finished
۱۸:۳۰
FC Monheim
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۲۱:۰۰
TSV Hartberg
۱
۰
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۰۰
FK Samorin
۱
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۲:۳۰
Larne
۲
۰
The New Saints FC
Finished
۱۵:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۱
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۰
۱
Tatran Presov
Finished
۲۰:۳۰
Hibernian FC
۲
۰
Hartlepool United
Finished
۱۴:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۳
FC Hansa Rostock
Finished
۲۰:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
FC Pipinsried
inprogress
۲۱:۳۰
Mezokovesdi SE
۵
۴
MTK Budapest
Finished
۱۹:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۱
FC Zlin
Finished
۱۹:۳۰
FK Sarajevo
۱
۱
FK Backa Topola
Finished
۲۰:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۲
۰
FC Aarau
Finished
۲۰:۳۰
Zulte-Waregem
۱
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۱
۲
FC Sion Sitten
Finished
۲۱:۱۵
GKS 71 Tychy
۳
۰
Garbarnia
Interrupted
۲۰:۳۰
Clachnacuddin
۰
۰
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۳:۰۰
Raith Rovers
-
-
Queen of the South
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Farul Constanta
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۹:۳۰
Skra Czestochowa
۲
۰
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
GKS Jastrzebie
۳
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۹:۳۰
Gornik Leczna
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
TUS Bersenbruck
۰
۲
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۲۱:۳۰
Queen's Park
۱
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
SK Lisen
۲
۰
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۹:۳۰
SK Slavia Praha
۱
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۳
1. FC Union Berlin
Finished
۲۰:۳۰
FC Remscheid
۰
۴
Viktoria Koln 1904
inprogress
۲۱:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۲
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۵
۱
MFK Karvina
Finished
۲۰:۳۰
Erdi VSE
۰
۴
Kozarmisleny SE
Finished
۲۰:۳۰
PFC Cherno More Varna
۳
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۲۱:۰۰
FC CSKA 1948
۳
۱
Akademija Pandev
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۱
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Farul Constanta
۳
۱
FC Brasov
Finished
۱۲:۳۰
FCSB
۶
۰
Sfintul Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۳
FC Drita Gjilan
Finished
۲۰:۳۰
FC Lugano
۱
۶
AC Bellinzona
Finished
۲۰:۳۰
TSV Havelse
۱
۴
VfL Osnabruck
Finished
۲۰:۳۰
FK Qarabag
۱
۱
Universitatea Craiova
Finished
۲۱:۰۰
NK Maribor
۱
۱
KF Partizani Tirana
Finished
۲۱:۰۰
Saturn Ramenskoye
۳
۱
Zvezda Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
Podbrezova
۱
۲
KFC Komarno
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Vasas SC
۳
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
Pardubice
۲
۱
FK Pribram
Finished
۱۹:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۳
FC Chayka
Finished
۱۹:۳۰
TUS Makkabi
۰
۷
Hertha BSC Berlin
Finished
۲۰:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
KF Gjilani
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۱۱
۰
Villacher SV
Finished
۲۱:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Colo Colo
۲
۰
Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Union Santa Fe
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie B
Gremio RS
۱
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Guarani FC De Campinas
۰
۲
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
  China League One
Nantong Zhiyun
۰
۰
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Zibo Cuju
۰
۰
Guangxi Baoyun FC
Finished
۱۲:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Talaba
۲
۲
Baghdad FC
Finished
۱۸:۳۰
Al-Qasim SC
۱
۱
Naft Al-Wasat
Finished
۱۸:۳۰
Al Sinaah
۱
۱
Al Quwa/Jawiya
Finished
۱۸:۳۰
Al Diwaniya
۱
۱
Al Shorta
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Premier League
BATE Borisov
۴
۰
FK Slutsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Gomel
۱
۰
Torpedo Zhodino
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Portugal (W)
۱
۱
Australia (W)
Finished
۰۰:۳۰
Denmark (W)
۱
۲
Norway (W)
Finished
۲۰:۳۰
Chile (W)
۱
۳
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
USA (W)
۲
۰
Colombia (W)
Finished
۰۶:۳۰
Poland (W)
۱
۳
Iceland (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Norway NM Cup
Lillestrom SK
۱
۰
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
FK Bodo Glimt
inprogress
۲۲:۴۵
Eidsvold TF
۱
۴
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Byasen Toppfotball
۱
۲
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۰
۷
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Moss
۰
۳
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Kjelsas Oslo
۳
۳
Skeid Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
Sotra Sportsklubb
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۱
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Kagera Sugar
۰
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۱۷:۳۰
Coastal Union
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۰
Prisons
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
۱
۰
KMC FC
Finished
۲۰:۳۰
Azam FC
۴
۱
Biashara United FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۰
۰
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya City
۱
۱
Namungo FC
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola Pro
MCO Mouloudia Oujda
۲
۱
WAC Wydad Casablanca
inprogress
۲۱:۳۰
Raja Casablanca
۲
۱
FAR Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
Fath Union Sportive Rabat
۰
۱
Rapide Club Oued Zem
inprogress
۲۱:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۰
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۲۱:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۱
Maghreb de Fes
inprogress
۲۱:۳۰
Club Chabab Riadi Salmi
۲
۲
HUSA Agadir
inprogress
۲۱:۳۰
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۱
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen FC
۲
۳
Tianjin Teda
Finished
۱۴:۰۰
Shanghai SIPG
۱
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۲:۰۰
  Finland Kolmonen
Tervarit
۲
۲
HauPa
Finished
۲۰:۰۰
FCJ Blackbird
۲
۰
PK 37 Iisalmi
Finished
۲۰:۳۰
RPS Lions
۲
۵
STPS
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۱
۴
JaPS/47
Finished
۲۱:۰۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۱
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۰۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۲۱:۰۰
Flora Tallinn
۶
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
San Antonio FC
۲
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Hartford Athletic
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia Super League
Terengganu
۰
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC Inter Turku
۱
۰
HJK Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۲
۳
KuPS Kuopio
Finished
۲۰:۰۰
PK-35
۲
۳
HIFK
Finished
۲۰:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۴:۰۰
Maitland
۱
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Lake Macquarie City FC
۲
۵
Weston Workers
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۱
EC Futgol U20
Finished
۱۷:۳۰
Cruzeiro U20
۱
۰
Minas Boca U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Yassy Turkistan
۲
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۰
Zhenys
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
Ulfarnir
۴
۱
KA Asvellir
Finished
۰۰:۳۰
KFK Kopavogur
۵
۱
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
Arbaer Reykjavik
۶
۲
Isbjorninn Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
  Myanmar National League
Ispe FC
۳
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia U19 Cup
Terengganu U19
۲
۰
Penang U19
Finished
۱۳:۱۵
UITM U19
۰
۱
Selangor FA U19
Finished
۱۳:۱۵
Melaka United U19
۰
۱
Negeri Sembilan U19
Finished
۱۳:۱۵
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۵
۱
Young Lions
Finished
۱۶:۱۵
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۱
۰
HJS Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۲۰:۳۰
EPS
۰
۲
SalPa Salo
Finished
۲۰:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۳
۱
Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
۴
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۰۰
FC Gagra
۳
۳
Saburtalo
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
UMF Njardvik
۲
۰
KF Fjallabyggdar
inprogress
۲۲:۳۰
Aegir
-
-
Hottur/Huginn
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Volsungur
۰
۰
IR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Haukar Hafnarfjordur
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Reynir Sandgerdi
-
-
Vikingur Olafsvik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Malaysia U21 Cup
Kelantan U21
۱
۲
Kedah U21
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
Desportivo Brasil U20
۰
۰
Comercial FC Tiete U20
inprogress
۲۲:۳۰
Oeste FC U20
۱
۰
Sharjah Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Juventus SP U20
۱
۰
Nacional SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Guarani SP U20
۱
۰
Metropolitano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Capivariano FC U20
۱
۰
Inter Limeira U20
inprogress
۲۲:۳۰
Bragantino U20
۱
۰
Itapirense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC U20
۱
۰
Gremio Esportivo Osasco U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
۱
۰
SC Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ferroviaria U20
۰
۰
Noroeste U20
inprogress
۲۲:۳۰
Portuguesa SP U20
۰
۰
Paulista U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ponte Preta SP U20
۱
۰
CA Guacuano U20
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo SP U20
۲
۰
AA Francana U20
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians U20
۰
۰
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brasilis FC U20
۰
۰
Mogi Mirim U20
inprogress
۲۲:۳۰
Monte Azul U20
۰
۱
Internacional Bebedouro U20
inprogress
۲۲:۳۰
America SP U20
۰
۰
CA Votuporanguense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
۰
۰
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۰
۱
Flamengo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Mirassol U20
۳
۰
Catanduva FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Tanabi U20
۰
۰
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Palmeiras U20
۳
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Penapolense U20
۰
۱
CA Assisense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Maua SP U20
۰
۰
EC Agua Santa U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC U20
۳
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Olimpia SP U20
۰
۰
Comercial RB SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Taubate SP U20
۱
۰
CA Joseense U20
inprogress
۲۲:۳۰
VOCEM U20
۰
۰
Aracatuba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ituano U20
۰
۰
Salto SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Independente FC Limeira U20
۰
۱
XV Piracicaba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santacruzense U20
۰
۰
Andradina EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Bento U20
۰
۰
SKA Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Caetano U20
۲
۰
Uniao Suzano AC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Uniao Suzano SP U20
۰
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Reserve League
Temperley Reserves
۱
۱
Defensores de Belgrano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۰
۲
Acassuso Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۰
CSD Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۲
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۵
۰
Souths United
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League Two
St Croix SC
۲
۴
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Vermont Green
۳
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۳:۳۰
Tennessee SC
۲
۱
Peachtree City MOBA
Finished
۰۵:۰۰
Round Rock SC
۴
۲
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۳
Kings Hammer FC
Finished
۰۳:۳۰
Houston FC
۲
۰
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
  Kenya Super League
Muranga Seal
۳
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۶:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۱
Eastern Suburbs Auckland
Finished
۱۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Deren
۴
۰
Khangarid Klub
Finished
۱۵:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۰
۵
Ulaanbaatar City FC
Finished
۱۲:۳۰
  Bhutan Premier League
FC Takin
۱
۶
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
Terton FC
۱
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۴:۳۰
  Poland IV Liga
KS Unia Solec Kujawski
۲
۱
Wloclavia Wloclawek
Finished
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
ES Bafing
۱
۲
Lys Sassandra
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting Club de Gagnoa
۲
۱
Bassam
Finished
۲۰:۰۰
SOL FC Abobo
۰
۰
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۲۳:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Panama U20
۱
۲
Honduras U20
Finished
۰۶:۳۰
USA U20
۲
۰
Costa Rica U20
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Olympic
۳
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Ullareds IK
۱
۰
Onsala BK
inprogress
۲۲:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
KI Klaksvík
۱
۱
NSI Runavík
inprogress
۲۲:۰۰
Skala IF
۱
۰
AB Argir
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۱
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano U20
Atletico GO U20
۰
۰
Vila Nova U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۴
۱
TN Stars
Finished
۱۷:۰۰
  United States NPSL
Reign FK
۱
۲
OKC 1889 FC
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland Iceland Cup
UMF Selfoss
۰
۶
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Gambia Division 2
Young Africans Banjul
۱
۰
FC Wagadou
Finished
۲۰:۳۰
BK Milan
۲
۳
Tallinding United
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Saffle FF
۱
۲
Lidkopings FK
inprogress
۲۲:۰۰
  Gambia GFA Premier League
Elite United
۰
۰
Fortune
inprogress
۲۳:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
Fjolnir (W)
۰
۰
HK Vikingur (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Cearense 2
Tiradentes CE
۰
۰
Guarani de Juazeiro
inprogress
۲۲:۳۰
Maranguape
۰
۱
Horizonte FC
inprogress
۲۲:۳۰
Floresta EC
۱
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۳۰
Barbalha
۰
۰
Cariri CE
inprogress
۲۲:۳۰
Pague Menos CE
۰
۰
Guarany de Sobral
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Brazil Cup U20
Hercilio Luz U20
۰
۰
Brusque U20
inprogress
۲۲:۳۰
Concordia SC U20
۰
۰
Criciuma U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۳
۲
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۱۵
  United States USL Women
Greenville Liberty (W)
۵
۱
Asheville City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC
۱
۴
Bangladesh Police Club
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Ordabasy Shymkent
۳
۰
FK Aksu
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Barcelona RJ
۰
۳
SE Paraty RJ
inprogress
۲۲:۱۵
  Mongolia 2nd League
Alliance
۲
۰
Tuuliin Tom Tulnuud
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide Olympic FC Reserves
۲
۳
Adelaide United Reserves
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Division 1
West Wallsend SC
۰
۴
Singleton Strikers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia EC
۰
۱
Jequie BA
inprogress
۲۲:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۰
۱
FK Transinvest
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید